AnasayfaAkustik SüngerBass Trap Sünger

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger :

Ses dalgalarını ve bass frekanslarını kontrol altına alarak mekanlardaki ses sorunlarının giderilmesinde performans sergilemektedir. Alçake frekanslı ses problemlerinde en iyi çözümler arasında bass trap akustik sünger de gösterilmektedir. Performans seviyesi çok yüksektir. Yanmaz bir malzemedir.Bass trap akustik süngerin üretimi standart olarak gri renkte, 30 x 30 x 60 cm ebatlarında, 26 dns yoğunluğunda yapılmaktadır ve poliüretan köpükten imal edilmektedir. Üretim aşamasında bass trap akustik süngere yanmazlık özelliği kazandırılmaktadır.

Akustik Sünger Teknik Özellikleri:

Alan: 30x30x60 cm
DNS: 40 kg/m3
Kalınlık: 30 mm

Bass Trap Avantajları:

İyi bir akustik düzenleme elemanıdır. Özellikle köşelerde oluşan düşük frekans titreşimlerini sönümler. Çok iyi bir ses yutucu özelliğe sahiptir.
Doğru malzemeler ile uygulaması oldukça basittir.
Uygun fiyatlı ekonomiktir.
Profesyonel bir görünüm sunar.

Bass Trap Kullanım Alanları:

Bass Traplar geniş kullanım alanlarına sahiptirler. Başta Akustik Düzenleme ve Ses Yalıtımı olmak üzere, Evde ses yalıtımı, Stüdyo ses yalıtımı, Binalarda ses yalıtımı, Duvar ses izolasyonu, Tavan ses yalıtımı, Katlar arası ses yalıtımı gibi bir çok amaç için tercih edilir ve iyi bir akustik izolasyon sağlar.

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger

Bize Ulaşın

akustik yanmaz sünger telefon0 506 537 36 50

yanmaz sünger mail Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ses yalıtım adresEyüp Sultan Mah. İpekyolu Cad. No:7