AnasayfaAkustik SüngerBariyerli Bondeks Sünger

Bariyerli Bondeks Sünger

Bariyerli Bondeks Sünger :

Hali hazırda kullanılan polyeter ve polyester süngerlerin üretiminde istem dışı fireye ayrılan süngerlerin geri dönüştürülüp kazanılmasıyla elde edilen rebounded Bariyerli bondex renkli sünger, yalıtım süngerleri arasında en güçlü ses kesme ve yalıtma özelliğine sahip süngerlerden biridir. Geri dönüşüm süngerlerden üretildiği için en çevre dostu / doğa dostu yalıtım malzemelerinden biri olarak bilinir. Sıkıştırılarak ve içine özel kimyasal karıştırılarak elde edildiğinden, echobon sünger sahip olduğu yüksek yoğunluk sayesinde (100DNS KG/m3 > 200DNS KG/m3) neredeyse tüm yalıtım alanlarında kolaylıkla tercih edilebilir. Bu yüksek yoğunluğu sayesinde echobone tüm alanlarda ana dolgu katmanı olarak kullanılmaktadır.
Ürün ölçüleri: Minimum 4mm’den başlayarak üst sınırı olmaksızın tüm kalınlıklarda üretilimektedir. Plaka ölçüleri 1 metre x 1 metre ya da rulo olarak sevk edilmektedir.
Kullanım ve uygulama alanları: Bariyerli bondex sünger uygulaması. Bariyerli Bondeks ses yalıtım süngeri uygulaması. Bariyerli Bondeks sünger farklı kalınlık ve yoğunluklarda rahatlıkla üretilebildiği için, kullanım alanı oldukça yaygındır. Meskenlerde, disko ve barlarda, hastane MR odaları yalıtımında, yat motor odası yalıtımında, müzik odaları yalıtımında, düğün salonu gibi sesin yalıtılması gereken tüm iç mekanlarda ana dolgu maddesi olarak tercih edilebilir. Alçıpan ve ağır bariyer ile birlikte kullanıma uygundur. Bunların yanı sıra, jeneratör ve kompresör kabini gibi sesin kesilmesi gereken dış mekan uygulamalarında da tercih edilebilir. Kendinden yapışkanlı bantla ya da özel üretim yapıştırıcıları sayesinde düz zeminlere kolayca uygulanması mümkündür. Bariyerli Bondeks ses yalıtım süngeri fiyatlar için lütfen bizimle irtibata geçin.

Bariyerli Bondeks Sünger

Bariyerli Bondeks Sünger

Bariyerli Bondeks Sünger

Bariyerli Bondeks Sünger

Bariyerli Bondeks Sünger

Bariyerli Bondeks Sünger

Bariyerli Bondeks Sünger

Bariyerli Bondeks Sünger

Bize Ulaşın

akustik yanmaz sünger telefon0 506 537 36 50

yanmaz sünger mail Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ses yalıtım adresEyüp Sultan Mah. İpekyolu Cad. No:7